Wczytuję dane...

Lustra okrągłe

W salonie, kuchni czy przedpokoju powinny znaleźć się takie elementy, które zadbają o zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny charakter wnętrza. Nie inaczej jest w przypadku łazienki, dlatego naszym klientom proponujemy duże lustra okrągłe, które są często wybierane ze względu na estetyczny wygląd. Ich forma nadaje harmonii i elegancji pasujących do nowoczesnych oraz klasycznych pomieszczeń. Warto je też połączyć z innymi akcesoriami łazienkowymi.

Proponowane okrągłe lustra do łazienki są starannie wykonane: szkło obrobiono na nowoczesnych maszynach CNC, a ich krawędzie są gładko oszlifowane. Szczególnie polecamy wybrać je do pomieszczeń urządzonych w stylu glamour — brak ramki i oświetlenia ułatwia dopasowanie okrągłego lustra do stylu i kolorystyki pomieszczenia. Duże modele pozbawione zbędnych elementów mogą optycznie powiększyć wnętrze. Nie ma żadnych ograniczeń wokół odbicia, które mogłyby niepotrzebnie skupić na sobie uwagę. W efekcie przestrzeń łazienkowa zda się większa i przestronniejsza!

Duże, okrągłe lustra łazienkowe

To nie tylko element dekoracyjny, ale także praktyczne narzędzie. Duże lustra okrągłe łazienkowe umożliwiają wykonanie dokładnego i precyzyjnego makijażu, czesania, golenia czy innych podobnych czynności. Jesteśmy świadomi, że proste rozwiązania są najlepsze, dlatego wszystkie modele widoczne w tej kategorii można przykleić bezpośrednio do ściany lub zawiesić na haczyk. Oczywiście najważniejsze jest dostosowanie akcesorium do indywidualnych preferencji i wielkości łazienki, dlatego w naszej ofercie znajdziesz modele w rozmiarze 500, 600 i 700 mm.

Okrągłe lustra do łazienki — zaprojektowane do Twojej przestrzeni

W razie potrzeby chętnie zajmiemy się również realizacją projektu na wymiar. Dzięki temu otrzymasz okrągłe lustro odpowiednio duże i idealnie dopasowane do warunków panujących w Twojej łazience. Możesz też skorzystać z modeli w gotowych rozmiarach. W obu przypadkach zapewniamy terminowe wysyłki i solidne zabezpieczenie paczki. Jeśli jesteś zainteresowany, to nie czekaj! Skorzystaj z naszej oferty i wybierz akcesorium łazienkowe dla siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów