Wczytuję dane...

Trendy w aranżacji wnętrz: płytki lustrzane w centrum uwagi

Popularnym trendem aranżacyjnym jest wykorzystanie ściennych płytek lustrzanych. To idealnie gładkie powierzchnie odbijające światło i otoczenie. Dzięki temu rozświetlają i powiększają optycznie pomieszczenia, dodają im szyku i elegancji i wprowadzają ciekawy kontrast i dynamikę. Kafelki sprawdzają się w wielu stylach wnętrzarskich, od glamour, po nowoczesny minimalizm.

Płytki lustrzane w kuchni

Kuchnia to idealne miejsce na zastosowanie płytek lustrzanych. Można je położyć na ścianie nad blatem roboczym, nad zlewem lub nad kuchenką, tworząc efektowny panel odbijający światło i sprzęty kuchenne. Co więcej, będą pięknie się komponować z błyszczącymi frontami szafek, metalowymi uchwytami czy chromowanymi bateriami. W efekcie kafelki sprawią, że kuchnia będzie wyglądać na większą, jaśniejszą i bardziej luksusową.

Płytki lustrzane w łazience

To kolejne pomieszczenie, w którym płytki lustrzane będą się świetnie prezentować. Można je umieścić na ścianie nad umywalką, tworząc oryginalną alternatywę dla tradycyjnego lustra. Kafelki będą odbijać światło i kolor wody, tworząc relaksujący i harmonijny klimat, niezwykle pożądany w łazience. Ponadto będą pasować do innych elementów wyposażenia łazienki, takich jak kabina prysznicowa, wanna czy armatura. Efektem będzie uzyskanie eleganckiego i przestronnego pomieszczenia.

Płytki lustrzane w przedpokoju

Jest to często zapominane pomieszczenie, które jednak ma duże znaczenie dla pierwszego wrażenia gości. Dlatego warto zadbać o atrakcyjną aranżację tego wnętrza, w czym ponownie mogą pomóc płytki lustrzane. Popularnym trendem jest położenie ich na jednej ze ścian przedpokoju, co tworzy efektowny akcent dekoracyjny. Kafelki będą odbijać światło i wnętrze mieszkania, sprawiając, że pomieszczenie będzie wyglądało na większe i jaśniejsze. Świetnie łączą się one również z innymi elementami wystroju, takimi jak wieszaki. Zawsze też mogą posłużyć jako praktyczne lustro, pomocne przy ubieraniu garderoby.

Jeśli i Ty masz na uwadze płytki lustrzane, to polecamy Ci skorzystać z oferty sklepu Shoper Glass, gdzie znajdziesz kafelki prostokątne, kwadratowe oraz trójkątne. Dzięki temu z łatwością stworzysz dowolny wzór!