Wczytuję dane...

Gotowe projekty- lustro srebrne w karo

Stale poszerzamy ofertę sklepu Shoper Glass. Dlatego wśród gotowych projektów znajdziesz płytki przeznaczone do samodzielnego klejenia srebrnych luster dekoracyjnych w stylu glamour. Dlaczego akurat ten motyw? Ponieważ wiąże się on z elegancją, błyskiem i luksusem – charakterystycznymi cechami, na które świetnie odpowiadają odpowiednie powierzchnie szklane.

Eleganckie lustra dekoracyjne do wnętrz w stylu glamour

Jeśli interesuje Cię styl glamour i w związku z tym planujesz remont domowego wnętrza, to na pierwszym miejscu polecamy zająć się przedpokojem, a następnie salonem. Są to główne pomieszczenia, w których przyjmujemy gości, dlatego montując w nich srebrne lustra dekoracyjne, masz pewność, że wprowadzą do wnętrza efektowny błysk, co jest charakterystyczne dla tego motywu. Dzięki temu goście, którzy przekroczą próg Twojego mieszkania, od razu przekonają się o Twoim guście i wyczuciu stylu.

Dlaczego warto zamontować srebrne lustra glamour do salonu? To znakomite dodatki z kilku powodów. Najważniejszym z nich jest fakt, że tego rodzaju ozdobne powierzchnie szklane optycznie powiększają pomieszczenie, tworząc wrażenie większej przestrzeni. Dlatego, jeśli remontujesz mały salon, to dekoracyjne akcesoria w tym stylu są wręcz obowiązkowe, tym bardziej że oferowane płytki są kunsztownie obrobione i oszlifowane, co jeszcze bardziej podkreśli efekt wizualny i przyciągnie wzrok wszystkich zebranych osób.

Sklep Shoper Glass — oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Nie bez powodu powinieneś wybrać srebrny kolor lustra do salonu i przedpokoju. Glamour to styl, w którym blask i świetlistość zawsze grają pierwsze skrzypce, dlatego jedynie tego rodzaju barwa jest w stanie spełnić standardy wyróżniające ten motyw. Rozmiar powierzchni szklanej również ma znaczenie, ponieważ musi być on zgodny z wielkością pomieszczenia. Pragniemy ułatwić Ci zadanie, dlatego w naszym sklepie znajdziesz płytki w różnych wymiarach docelowych. Polecamy dobrać też praktyczne akcesoria, które pomogą Ci w samodzielnym montażu oraz konserwacji szklanej, dekoracyjnej powierzchni. Zapraszamy do zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów