Wczytuję dane...

Projekty na Twój wymiar

- Określ potrzebny wymiar (np. ściany, wnęki itp.) uwzględniając ewentualne luzy (patrz instrukcja w plikach do pobrania)

- złóż zapytanie o wycenę przez formularz (zakładka kontakt) podając: 1. wymiar projektu, 2. układ płytek (np.. w karo), 3. Nr telefonu.

- dostaniesz informację zwrotną z wyceną i wskazówkami co do dalszych kroków.

 

                                          DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY!!

W remontowaniu i aranżacji domowych pomieszczeń bardzo często przeszkadzają nam gotowe rozmiary, które są narzucane. Dlatego “Projekty na Twój wymiar” to specjalna kategoria, w której wykonujemy indywidualne lustra na zamówienie. Oznacza to, że są one projektowane zgodnie z wielkością danego pomieszczenia, wymaganiami architektonicznymi i Twoimi preferencjami. Decydując się na to rozwiązanie, będziesz mógł kontrolować wiele elementów takich jak wielkość, rodzaj, kształt i wykończenie ramy, co gwarantuje idealne dopasowanie szklanej powierzchni do wybranej przestrzeni.

Spraw sobie wyjątkowe pomieszczenie

Projektowane przez nas lustra na wymiar to także możliwość stworzenia oryginalnej i spersonalizowanej dekoracji, która jest odzwierciedleniem Twojego stylu i poczucia gustu. Przygotowując zamówienie, musisz jedynie wybrać interesujący Cię układ płytek — klasyczny, w karo czy cegiełkę — który dopasujesz do konkretnego pomieszczenia, np. kuchni, salonu lub przedpokoju. W efekcie zyskasz dekorację na wymiar, która będzie stanowić spójną, harmonijną i integralną część pomieszczenia, a to z pewnością wywrze wrażenie na gościach!

Swoboda w urządzaniu dużych i małych przestrzeni

Lustra tworzone na zamówienie to popularny wybór przede wszystkim wśród właścicieli niewielkich pomieszczeń. Są doskonałym narzędziem do optycznego powiększania domowych wnętrz i odbijania światła, co przekłada się na wydajne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. Indywidualnie zaprojektowane powierzchnie szklane polecane są też do dużych powierzchni, w których nierzadko stanowią główny punkt dekoracyjny. To świetny sposób na wykorzystanie potencjału i estetyki wnętrza!

Określ szczegóły w projekcie i daj nam znać

Jeśli interesują Cię lustra na zamówienie, to przed nadesłaniem nam wstępnej wersji projektu zwróć uwagę na wymagania Twojego pomieszczenia, czyli wymiar ściany i obecność wnęk. Postaramy się jak najszybciej udzielić informacji zwrotnej wraz z dalszymi instrukcjami. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów