Wczytuję dane...

Półki szklane

W każdym pomieszczeniu musi być specjalnie wyznaczone miejsce do przechowywania rzeczy osobistych. W kuchni są to szafki, natomiast w łazience, szklane półki pod lustro — doskonałe do stawiania kosmetyków, akcesoriów do pielęgnacji, mydełek i innych drobnych przedmiotów, które każdy chce mieć pod ręką. Właśnie takie rozwiązania prezentujemy w naszym asortymencie.

Szklane półeczki — idealne do każdej łazienki

Warto zaznaczyć, że to nie tylko praktyczny, ale i estetyczny dodatek. Minimalistyczny i nowoczesny wygląd półeczek pod lustro pasuje do różnych stylów łazienki — najlepiej w duchu glamour. Co więcej, ich szklane wykończenie sprawia, że nie przytłaczają przestrzeni i estetycznie ją powiększają. Są także łatwe w czyszczeniu, co jest niezwykle ważne w tych pomieszczeniach, gdzie para wodna może skraplać się na powierzchniach mebli. Szklane półki do łazienki cechują się również odpornością na wilgoć i korozję. Wszystko to sprawia, że są idealne do stosowania w wilgotnych warunkach i w różnie urządzonych wnętrzach.

Rozmiary szklanych półek do łazienki — standardowe i na zamówienie

Przed zakupem warto dokładnie zmierzyć przestrzeń dostępną pod lustrem. Dopiero wtedy będziesz mógł zdecydować się na rozmiar, który da Ci pewność, że bez problemu zmieścisz wszystkie akcesoria na jednej powierzchni. W naszej ofercie można znaleźć szklane półeczki do łazienki w wymiarach m.in. 600 × 150 mm oraz 600 × 200 mm. Dzięki temu będziesz mógł postawić na nich niezbędne kosmetyki. Jeśli jednak masz więcej rzeczy osobistych i czujesz, że te wymiary nie są odpowiednie, to jesteśmy w stanie wykonać projekt zgodnie z Twoimi potrzebami. W tym celu skorzystamy z naszych nowoczesnych narzędzi CNC, doświadczenia i wiedzy.

Shoper Glass – sprawdzony sklep ze szklanymi półkami pod lustro

Chcesz uzupełnić swoją przestrzeń pod lustrem? Nie masz gdzie przechowywać kosmetyków? W takim razie sprawdź, co sklep Shoper Glass przygotował dla Ciebie tym razem! Zapraszamy serdecznie do składania zamówień — zapewniamy fachowe wsparcie i błyskawiczną realizację wysyłki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów